plotowanie

Ploter – urządzenie służące do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami, mogące nanosić obrazy, wycinać wzory, grawerować itp. Plotery są również używane do kreślenia map.

Plotowanie wielkoformatowe – co to jest?

Architektom, projektantom, geodetom i inżynierom budowlanym oferujemy wyłącznie profesjonalny druk na profesjonalnych maszynach. Plotowanie – wielki format – to wszystkie rysunki o rozmiarach przekraczających wymiar 297x420mm. Wszystkie takie kopie wykonywane są na papierach 80g/m2 lub kalkach, z rolek o szerokościach 297, 420, 594, 914 mm.Usługa jest wykonywana w kolorze oraz czarno- biała.Naszymi klientami od wielu lat są urzędy miast studenci wydziału architektury, budownictwa oraz kierunków artystycznych firmy budowlane biura architektury biura geodezyjne

Od samego początku współpracujemy z mniejszymi i dużymi przedsiębiorstwami sektora architektonicznego, kartograficznego i budowniczego Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami na indywidualnych warunkach. Architektom, projektantom i inżynierom budowlanym oferujemy druk rysunków technicznych oraz wykresów liniowych – na papierze o gramaturze 80 g/m2. Do drukowania fotografii lub innej wymagającej grafiki używamy mediów drukarskich o najwyższej jakości, wyższej gramaturze. Wydruki zachowują kolor przez kilka lat i są odporne na wpływ promieniowania UV. Plakaty drukujemy na różnego rodzaju materiałach.

Zapraszamy do nas

blueprintTrochę teorii: ploter jest wysoko wyspecjalizowaną drukarką dużych rozmiarów. Więcej dokładniejszych, cennych informacji na temat urządzeń drukujących znajdziesz tutaj. Naszą specjalnością są wydruki wielkoformatowe tworzone przy pomocy ploterów do tworzenia zaawansowanych technicznie druków. Świadczymy również usługi przy pomocy plotera wycinającego, ale o tej usłudze więcej w tym miejscu. Plotowanie wykonujemy z orygianlnego oprogramowania, jak AutoCad, CorelDraw, Adobe Illustrator czy też Adobe Photoshop, ale również chętnie przyjmujemy zlecenia na drukowanie z popularnego programu Portable Document Format (PDF). Jeśli będziesz potrzebował poskładać a potem oprawić w segregator swoje projekty, to zleć nam tą usługę – wykonamy ją kompleksowo wedle Twojego życzenia.