litery

Litery samoprzylepne

Wycinanie liter, logotypów, grafik

Oferujemy profesjonalne, precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów z folii samoprzylepnej. Mogą to być litery (napisy), znaki graficzne, logotypy.

Jest to bardzo popularna forma znakowania (brandowania) samochodów służbowych, dekoracji witryn sklepowych, przeszkleń lub ścian w biurach, drzwi wejściowych, itp.

Dzięki tzw. transferom (folia lub papier transferowy/transportowy) możliwe jest przenoszenie w całości nawet bardzo skomplikowanych elementów bez ryzyka ich uszkodzenia, posklejania lub nieprecyzyjnego naklejenia.

Sposoby zlecenia usługi

  • Cięcie z folii bez dodatkowej obróbki.
  • Ciecie z folii z usunięciem zbędnych elementów.
  • Cięcie z folii z usunięciem zbędnych elementów oraz nałożeniem folii lub papieru transportowego, umożliwiającego zachowanie zadanych odstępów pomiędzy grafikami i napisami.
  • Cięcie z folii z usunięciem zbędnych elementów oraz aplikacja na ustalony rodzaj podkładu tj. np. PCV grubości 1-10 mm.

Cennik wycinania

Jesteśmy w stanie wykonać nawet 1 sztukęniewielkiej naklejki.
Ceny są podane dla 1 metra kwadratowego folii. Minimalne zamówienie to 1 m2 dla każdego rodzaju/koloru folii. Są to ceny orientacyjne. Rzeczywisty koszt jest wyliczany na podstawie dostarczonych do wycinanie plików.
folia samoprzylepna Oracal 641

  • obieranie (skórowanie) 5,00 – 15,00 zł netto / m2
  • transfer (transport)
  • folia transportowa 10,00 zł netto / m2
  • naklejanie transferu na wyciętą folię 5,00 zł netto / m2
    Inne rodzaje folii, większe ilości – kalkulacja indywidualna.

Jak przygotować plik do wycinania?

Pliki muszą byc przygotowane w programie do grafiki wektorowej. Ploter tnący rozumie jedynie pliki wektorowe. Format pliku jest dowolny – EPS, SVG, AI albo PDF. Jeśli przyślesz nam plik w CorelDraw (CDR), to prosimy o zapisywanie jak najniższej wersji. Jeśli chcesz byc pewny poprawności swojego rysunku czy grafiki, to wyeksportuj ten plik do pdf-a i podejrzyj go.
Jeśli Twoja grafika jest bardziej złożona i posiada warstwy, to potrzebujemy każdą warstwę albo plik zawierający każdą warstwę – pierwsza to grafika do druku, druga to obrys grafiki do wycięcia.
Jeśli chodzi o wymagania techniczne dotyczące druku, prosimy zapoznać się z informacjami w zakładce jak przygotować plik do druku.
Możemy oczywiście sami wykonać projekt i przygotować pliki do druku. Koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od rodzaju projektu.