kieszonkowa drukarka

Kieszonkowa drukarka do zdjęć

W ostatnich czasach drugą młodość przeżywają aparaty fotograficzne z natychmiastowym wydrukiem. Idąc za tym trendem producenci wprowadzili nowe drukarki o wymiarach power banku!
Firma HP niedawno wprowadziła do sprzedaży ciekawe urządzenie Sprocket. Ta miniaturowa drukarka z pewnością zadowoli wszystkich miłośników Polaroidów. Sprocket w kilkanaście sekund potrafi wydrukować wybrane zdjęcie ze smartfonu w formie niedużych rozmiarów naklejki.
Jedna naklejka to koszt 1,90 zł.
Wymiary urządzenia to zaledwie 116 x 75 x 23 mm, a waga 172 g. Dzięki temu bez problemu zmieścisz drukarkę w torebce, a nawet kieszeni.
Urządzenie jest bezprzewodowe, dzięki czemu nadaje się do zabrania w podróż.
Według producenta bateria powinna wystarczyć na ok. 30 zdjęć.
Co ciekawe, urządzenie zapewnia beztuszowy wydruk.
Dzięki temu nie wymaga zastosowania wkładu atramentowego czy tonera. Druk odbywa się w autorskiej technologii o nazwie Zero Ink Printing.
Zapewne ciekawi Was na czym polega ta „magia”. Już wyjaśniamy. Wszystkie cząsteczki barwników są umieszczane fabrycznie wewnątrz kartki. Na początku są one przeźroczyste, a dopiero pod wpływem odpowiedniej temperatury ujawniają właściwą barwę.
To doskonały gadżet na wyjazd czy imprezy takie jak ślub, urodziny czy wieczór kawalerski, jednak z uwagi na średnią jakość nie zastąpi nam profesjonalnej drukarki.
Urządzenie może być także ciekawym pomysłem na prezent dla miłośników nowoczesnych technologii i zdjęć.

Komentarzy (2)

  1. Sam zastanawiałem się nad zakupem takiej drukarki 🙂

  2. Według mnie niesamowicie przydatny sprzęt, zwłaszcza, jeśli człowiek pierwszy raz od dawna widzi się z rodziną, a nie ma nawet czasu na wywołanie wspólnych zdjęć z tu i teraz 🙂

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *