zaproszenia ślubne

Jeśli zlecisz nam swoje zaproszenia ślubne, komunijne, kartoniki na stół weselny, itp… to będziesz miał pełny wpływ na ich wygląd od samego początku projektowania. Wszystkie prace wykonujemy samodzielnie. Sądzimy, że zaspokoimy każdego klienta pod względem jakości wykonania a także gustu każdego z Was. Jeśli przyjdziesz do nas, będziemy mogli zaprezentować Ci wzory, które sam ocenisz. Być może na niektóre pomysły nawet sam nie wpadłeś, być może będziemy w stanie podpowiedzieć Ci coś nowego. Oczywiście wszystko zgodnie z zasadami dobrych praktyk tak, abyś sam nie popełnił błędu. Wierzymy, że przykłady które u nas zobaczysz będą w stanie zaspokoić Twoje wymagania.

Na jakich materiałach drukujemy

  1. Papier 300g - 350 g. kreda, mat
  2. Papiery ozdobne z fakturką
  3. Papier kraftowy
  4. X-Per Premium White
Zamów zaproszenia

Przykłady Zaproszeń

Jeśli szukasz przykładów zaproszeń, to mamy ich prawie 150, lecz nie znajdziesz ich na naszej stronie internetowej. Przyjdź do nas, usiądziesz przy stoliku i otrzymasz dwa klasery pięknych zaproszeń. Taki proces wybierania zajmie ci dłuższą chwilę, więc warto zarezerwować sobie trochę czasu na to.
Każde zaproszenie ma swoją jednostkową, indywidualną cenę, ale nie są to wysokie kwoty. Oczywiście cena zależy od ilości sztuk; zaproszenia offsetowe zaczynamy od 20 sztuk, natomiast indywidualne wykonamy nawet jedną sztukę. Zapraszamy serdecznie.