Jak drukujemy

 • z pendrive
 • z emaila - naszego albo twojego (udostępnimy Ci komputer w trybie incognito)
 • z zewnętrznych dysków
 • z chmury - OneDrive, Wetransfer, GoogleDrive, Dropboxa albo z twojej własnej
 • ze smartfona

Wydruk wielkoformatowy

Świadczymy dla ciebie usługi zarówno wydruki z pliku w każdym formacie: tak samo graficznym (psd, ai, doc, docx, rtf, pdf, itd…), jak formacie sensu stricto. Nie musisz się przejmować czy na pewno ten format będzie odczytany w Moderato, tylko po prostu do nas przyjdź. Istnieją niezwykle rzadkie przypadki, kiedy nie możecie zostać przez nas obsłużeni ale i na to jest zawsze lekarstwo (poniżej)

Wydruki wielkoformatowe są formatami, które przekraczają już format A4, czyli każdy format powyżej rozmiarów 297 mm będzie formatem wielkoformatowym. Oferujemy Ci wydruk czarno biały albo wyplotowanie takiego pliku.

Druk kolor

Wy­­ko­­nu­­je­­my dla Pa­ń­stwa wy­­dru­­ki wielkoformatowe – full ko­­lor. Wy­­dru­­ki te cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je ba­r­dzo do­­bra ja­­kość. Skupiamy się na rynku biznesowym: firmy i instytucje, współpracujemy ściśle ze specjalistami z branży – architektami, budowlańcami, geodetami. Masowo u nas drukują także studenci tych kierunków: szczególnie dużą renomą cieszą się ich prace dyplomowe, które są u nas wykonywane.
Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydruków, plotowaniem, skanowaniem i automatycznym składaniem rysunków a także pracami wykończeniowymi (łącznie z oprawami introligatorskimi).

Wydruki z pliku

Nietypowe wydruki z pliku – co ja teraz mam zrobić?
Jeśli już zdarzy się któryś z powyższych przypadków, to nie jest to problemem. Wystarczy, że zapiszesz nam swój plik w postaci formatu PDF. Jak to zrobić?

 • Sprawdź w danym programie opcje w menu:
  1. Plik ➞ Zapisz jako…➞ tutaj szukamy formatu PDF
  2. Plik ➞ Eksportuj ➞ tutaj szukamy formatu PDF
 • Jeśli nie znalazłeś powyższych opcji w swoim programie, to wystarczy że doinstalujesz sobie sterownik, który wygeneruje plik PDF wprost z Twojego programu, np. ściągnij i zainstaluj sobie to małe oprogramowanie popularnego pliku DoPDF

a potem otwórz ponownie swój program i wykonaj następujące czynności: Plik ➞ Drukuj ➞ tutaj rozwijamy pole, gdzie widnieje twoja drukarka i odnajdujemy świeżo zainstalowany program DoPDF, po czym klikamy polecenie”Drukuj”. Teraz kreator zapisu zapyta cię o miejsce, gdzie plik ma zostać zapisany. Wskazujemy mu naszą pamięć zewnętrzną, którą przyniesiesz do nas.

Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób wykonać powyższe czynności: