Pełnokolorowe nadruki na płytach CD i DVD zapewniają fotograficzną jakość obrazu. Widoczne jest to przede wszystkim na wydrukach zawierających pełnokolorowe zdjęcia i rysunki oraz przejścia tonalne.
Nadruki na płytach CD i DVD od kilku lat są świetnym rozwiązaniem promującym zawartość płyty. Efektowny nadruk na płycie przyciąga uwagę i zwiększa zainteresowanie, a sama płyta staje się dodatkową reklamą firmy.

Nowoczesna technologia daje nam również możliwość zaoferowania realizacji zamówień na nadruki prawie “od ręki” – także jednej sztuki.
Dzięki wykonaniu fotograficznej jakości nadruku na płytach CD lub DVD otrzymasz niepowtarzalny wysokiej jakości produkt, który spełni twoje oczekiwania. Programy komputerowe i ich aktualizacja, materiały edukacyjne wraz z uzupełnieniami wymagają częstych edycji w niskim nakładzie. Elektroniczne wizytówki, których masowe rozpowszechnianie jest tylko kwestią czasu, mogą mieć nadruk w postaci Twojego zdjęcia (wizytówki osobistej) lub logo firmowego wraz ze zdjęciem siedziby firmy.
Wyróżnij się z tłumu i zamów płytę ze swoją indywidualną grafiką.

Zamawiając ten produkt otrzymasz: markową płytę (Verbatim) zadrukowaną według przesłanego wzoru.

Wykonujemy także digipacku – nawet w jednym egzemplarzu – to jest doskonałe rozwiązanie na elegancki prezent dla rodziny, jak również świetne rozwiązanie dla fotografów.