Projektowanie kartek świątecznych

Święta zbliżają się coraz większymi krokami.
Zastanawiasz się nad kupnem kartek świątecznych? Może warto pomyśleć nad samodzielnym ich zaprojektowaniem?
Dobry pomysł, kreatywność i pomocny program i … gotowe.
Jeśli chcielibyście samodzielnie stworzyć kartki świąteczne, wydrukować i wysłać je do bliskich osób polecamy interesujący program – Greeting Card Builder.
To niezwykle przydatna aplikacja, która będzie bardzo pomocna podczas przygotowywania własnych, unikatowych kartek na Boże Narodzenie oraz inne okoliczności.
Projektowanie kartek odbywa się w prosty sposób dzięki kreatorowi.
Zanim przystąpisz do projektowania wybierz odpowiedni rozmiar kartki. Greeting Card Builder pozwoli Ci przygotować zarówno przednią jak i tylną okładkę oraz środek.
W programie znajdziecie dużą liczbę gotowych szablonów kartek okolicznościowych, które można dowolnie przerobić według własnego pomysłu.
Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu.
Oby Św. Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent – dużo miłości i pomyślności.

Wesołych Świąt!

Program dobrze nadaje się do generowania na przykład kartek świątecznych

typorama aplikacja

UPDATE: bardzo dobrym programem do generowania na przykład kart świątecznych – oczywiście nie tylko – jest Typorama (tutaj jest link: https://itunes.apple.com/jp/app/typorama-text-on-photo-editor/id978659937?mt=8&ign-mpt=uo%3D4)> Program jest przeznaczony na systemy iOS. Przetestowany i sprawdzony. Odznacza się niewybredną obsługą i niezłą grafiką. Jest dosyć intuicyjny.
Tutaj jest link na system Androida, ale nic o tej wersji nie jesteśmy w stanie powiedzieć: https://apkpure.com/typorama-typography-fonts/com.typorama.typography.fonts.caption.photo.editor

kreator kartek

kreator kartek świątecznych

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *