tania drukarka

Drukarka do firmy – jaka drukarka

Szukasz drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, które sprawdzi się w Twojej firmie?

Dziś pomożemy Ci podjąć decyzję.
Każda firma ma swoje potrzeby i wymagania w kwestii druku, dlatego też w naszym zestawieniu znajdziecie zarówno drukarki z wyższej jak i niższej półki cenowej.

Canon i-SENSYS to dobrze znana seria drukarek przeznaczonych przede wszystkim dla firm. Model LBP6030w jest dowodem na to, że już za 350 złotych można kupić dobre urządzenie do podstawowych zastosowań biurowych.

Nieco droższym rozwiązaniem jest laserowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Samsung SL-M2070W to tanie i wygodne drukowanie, kopiowanie i skanowanie w biurze. Drukarka wyróżnia się dużą szybkością oraz świetną ergonomią. Tą ostatnią zapewniają podajnik na 150 arkuszy, obsługa łączności bezprzewodowej oraz czytelny panel sterowania ułatwiający obsługę urządzenia. Cena urządzenia wynosi do 500 zł.

HP OfficeJet Pro 6830 WiFi MFP to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne wykonane w technologii atramentowej, które sprawdza się zarówno w domowym zaciszu, jak w małych i średnich biurach, których miesięczne obłożenie drukiem oscyluje w okolicy 15 000 stron
Jego cena wynosi ok 500 zł.

Chcesz przeznaczyć na drukarkę ok 800 zł? Wybierz Brother DCP-L2520DW. Urządzenie spełni oczekiwania wszystkich oczekujących dużej wydajności drukowania. Model ten zapewnia wydruk 26 stron na minutę oraz połowę tej wartości w przypadku korzystania z opcji druku dwustronnego. Komfort pracy z Brother DCP-J4120DW zwiększa też podajnik papieru na aż 250 arkuszy oraz 2-liniowy wyświetlacz LCD.

Ciekawą propozycją jest także Epson WorkForce M200.
Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w autorski system stałego zasilania w atrament Ink Tank System – ITS, którego bezsprzecznie największą zaletą jest znaczna redukcja kosztów związanych z drukiem. Urządzenie umożliwia drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów, posiada automatyczny podajnik dokumentów oraz port Ethernet, dzięki czemu można podłączyć je do sieci.
Cena – ok 850 zł.

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *