zamiennik tuszu

Tusze HP – czy warto kupować zamienniki?

Dużo drukujesz? Zastanawiasz się czy zamiast oryginalnych tuszy nie lepiej będzie skorzystać z tańszych zamienników? Czasami niska cena zamienników przekłada się na wyższy koszt końcowy!

Dziś przedstawiamy kilka powodów, dla których nie warto korzystać z tańszej alternatywy.
Oryginalne wkłady atramentowe HP XL mogą zmniejszyć koszt drukowania nawet o 50%. Firma Quality Logic przeprowadziła testy, które dowodzą, że oryginalny tusz HP pozwala na wydrukować nawet 52,6% więcej dokumentów niż jego zamiennik. W tej sytuacji tańsza alternatywa w rzeczywistości okazuje się znacznie bardziej kosztowna.
Oryginalne tusze HP to wyższa jakość technologii produkcji i lepszej jakości tusz niż w przypadku ich zamienników. Odpowiednie użytkowanie może wydłużyć czas eksploatacji drukarki. Tusze HP są tak kalibrowane, żeby zapobiegały zatykaniu się dysz w drukarce. Zamienniki tego nie gwarantują.
Badania potwierdzają także, że z korzystając z oryginalnego tuszu HP urządzenia drukujące są bardziej wydajne i produktywne.
W firmach ważny jest każdy szczegół. Drukowane dokumenty i strony przesyłane do klientów, są wizytówką firmy i powinny być nienagannej jakości. Decydując się na zakup nieoryginalnych wkładów atramentowych, możesz narazić firmę lub spółkę na utratę wiarygodności i dobrego imienia – wysłanie dokumentu o wątpliwej jakości druku bywa uważane za foux pas. Kupując oryginalne wkłady unikasz niepotrzebnego ryzyka. Specjalnie opracowane pigmenty gwarantują najwyższą jakość wydruku.

Zostaw komantarz(1)

  1. Znam i też używam, dlatego mówię każdemu, że warto pod każdym względem swój oryginał zamienić na zamiennik 🙂

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *