Drukuj zaproszenia ślubne

Bardzo popularne w ostatnim czasie stało się przygotowywanie indywidualnych zaproszeń ślubnych przygotowywanych zgodnie z projektem Państwa Młodych. Najczęściej wykorzystywane jest w tym celu zdjęcie Państwa Młodych oraz tekst zaproszenia przygotowany przez nich. Chcąc wydrukować własne zaproszenia Młodzi powinni pamiętać o kilku ważnych zasadach, które ułatwią wydrukowanie zaproszeń.
wydruk zaproszeń ślubnych1. Przygotujcie listę gości (najlepiej w pliku Exel, gdyż łatwiej importować ją do druku)
2. Wybierzcie elegancki papier, na którym wydrukujesz zaproszenie.
3. Obmyślcie szablon zaproszenia, przygotujcie układ graficzny, starannie dobierzcie tekst.

Jeżeli nie wiesz jak przygotować projekt zaproszenia, skorzystaj z usług profesjonalnej firmy graficznej, która przygotuje zaproszenie z uwzględnieniem Twoich uwag. Jeżeni nie wiesz, który papier jest najlepszy, w pracownicy Moderato udzielą Ci odpowiednich rad, pomogą dobrać drukarkę, na której najlepiej wydrukować zaproszenia. Sam wydruk zaproszeń nie jest dużo droższy od zakupu gotowych zaproszeń, dlatego warto skorzystać z tej opcji.

Trójwymiarowa bio-drukarka

W Australii firma Invetech stworzyła nowoczesna, nietypową drukarkę, która potrafi wydrukować uszkodzoną tkankę. Działa w następujący sposób: poprzez umieszczenie komórek niemal dowolnego typu w ściśle określonym układzie trójwymiarowej przestrzeni na specjalnym szkielecie, buduje odpowiednią tkankę, bądź jej fragment – w zależności od projektu. Trójwymiarowa drukarka może od podstaw odbudować uszkodzone tkanki lub nawet całe ludzkie organy. Po przeprowadzeniu wielu testów medycznych będzie wiadomo czy drukarkę można wykorzystać w transplantologii.

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *